PDFTisk

BIOFINITY Toric XR

Měsíční torické kontaktní čočky Biofinity Toric XR.
Počet čoček v balení: 3 ks.

Parametry kontaktních čoček Biofinity Toric XR


Průměr: 14,50
Zakřivení: 8,7
Rozsah dioptrií: -10,00 až +10,00
Cylindr: -0,75; -1,25; -1,75; -2,25; -2,75; -3,25; -3,75; -4,25; -4,75; -5,25, -5,75

Osa: 5° až 180°
Počet čoček v krabičce: 6
Indikátor rubu a lícu čočky: ano
Zabarveny pro snazší manipulaci: ano
Silikon-hydrogelové: ano UV filtr: anoKoupit čočky Biofinity Toric XR »

Popis

Biofinity Toric XR jsou měsíční kontaktní čočky od světového výrobce CooperVision. Vyrobeny jsou z moderního silikon-hydrogelového materiálu a mají rozšířený dioptrický rozsah, díky tomu jsou vhodné při korekci astigmatismu. Tyto kontaktní čočky jsou vhodné nejen ke korekci astigmatismu s nízkým stupněm, ale také s vyššími stupni.

Charakteristika čoček Biofinity XR Toric

Čočky Biofinity Toric XR poskytují mimořádné pohodlí nošení. Společnost CooperVision sází při výrobě na celou řadu výhod silikon-hydrogelového materiálu a technologii Aquaform. Tato technologie umožňuje poutat molekuly vody na povrchu kontaktních čoček. Proto jsou čočky i oči hydratované v průběhu celodenního nošení. Přirozeně smáčivý povrch zajišťuje rovnoměrně rozprostření slzného filmu po povrchu, díky tomu jsou čočky pohodlné a nezpůsobují nepříjemné pocity při jejich nošení.

Zdokonalený design

Zdokonalený design čoček Optimized Toric Lens Geometry™ umožňuje stabilní usazení kontaktní čočky v oku. Čočky skvěle drží i při sportu nebo jiné aktivitě. Díky zaobleným okrajům se čočky výborně přizpůsobí vašim očím. Celkový design čoček zajišťuje skvělý komfort nošení, ostré a jasné vidění a celkově příjemný pocit.

Frekvence nošení a péče o čočky

Čočky Biofinity Toric XR jsou určený k dennímu nošení a mají měsíční frekvenci výměny. Je velmi důležité se o čočky řádně starat. V případě nedostatečné péče o kontaktní čočky může dojít k závažným zdravotním komplikacím. Biofinity Toric XR umožňují také kontinuální nošení, tedy několik dní v kuse, avšak tuto variantu vždy konzultujte se svým očním lékařem.