Zaujaly Vás kontaktní čočky BIOFINITY? Chcete vědět víc? Volejte 558 712 283!

Kontaktní čočky BIOFINITY

Kontaktní čočky Biofinity pro astigmatismus

Značka Biofinity patří mezi špičku na trhu kontaktních čoček. Torické čočky od výrobce Cooper Vision v sobě spojují dvě nejdůležitější kvality - vynikající, ostré vidění a maximálně pohodlné nošení. Lidé trpící touto oční vadou tak již při výběru čoček nemusí dělat kompromisy. Jsou vyráběny jak pro samotný astigmatismus, tak pro korekci základních očních vad, krátkozrakostí i dalekozrakostí, v kombinaci s astigmatismem.

Kontaktní čočky a chladné počasí

Začíná nám pomalu zima a vy si lámete hlavu, zda můžete v chladném počasí nosit své oblíbené kontaktní čočky? Zimní počasí nám může způsobovat špatnou pleť nebo lámající se nehty, ale také potrápit naše oči.

Nejčastější oční vady

K nejčastěji se vyskytujícím očním chorobám patří 3 refrakční vady. Ty se dají napravovat pomocí brýlí nebo kontaktních čoček, v horším případě také chirurgicky. Mezi pacienty je nevíce rozšířena presbyopie (stařecká vetchozrakost), dále pak astigmatismus a krátkozrakost. Existuje však celá řada dalších očních vad.

Zrak ve formě v každém věku

Kvalita vašeho zraku mnohdy může odrážet i kvalitu celkového zdraví. Věděli jste, že při vyšetření očí vám může lékař zjistit cukrovku či vysoký krevní tlak?

Musíte při výběru kontaktních čoček zohlednit věk?

Přemýšlíte o koupi kontaktních čoček, ale nejste si jisti, zda jste vy nebo vaše děti ve správném věku? Žádný z výrobců neuvádí konkrétní věkové omezení pro nošení kontaktních čoček.

Jak postupovat v případě poranění očí?

Jakékoli poranění očí je vždy velmi nepříjemné, a proto je také velmi důležité vyhledat odbornou lékařskou pomoc. Tu vyhledejte i ve zdánlivě zanedbatelných případech, protože ne vždy je na první pohled vidět vážnější poranění.

Co jsou bionické kontaktní čočky a kdy je budeme moci využívat?

V roce 2015 přinesla skupina Science for the Masses nevídaný osobní experiment, který přinese velké změny pro lidské oko. Došlo k vynálezu specifických okumetrických bionických kontaktních čoček.

Refrakční oční vady

Věděli jste, že až 80% vjemů vnímáme pomocí našeho zraku? Během našeho života dochází ke změnám refrakce oka, a to především v prvních měsících našeho života, následně se poté výrazně mění kolem 20 roku věku, kdy je ukončen růst lidského organismu.

Biofinity kontaktní čočky s jiným názvem

Hledáte své oblíbené kontaktní čočky Biofinity od světově známého výrobce Cooper Vision, ale bohužel marně? Neklesejte na mysli, vaše oblíbené kontaktní čočky můžete nalézt také pod jinými názvy jako jsou Eyeoxy Duality, Ultraflex Premier, IWear XR Supreme, Medivue Premier, nebo iLoox Contact Montlhy. I nadále můžete využívat výhod kontaktních čoček Biofinity a užijte si svobodu bez brýlí.

Ochrana očí je velmi důležitá

Začínají vás pobolívat nebo tlačit oči a vy si říkáte, čím to může být? Možná jste nad tím nikdy nepřemýšleli, ale i oči a zrak je důležité pečovat.

Jak správně dezinfikovat kontaktní čočky

Ať už jste zkušený nositel kontaktních čoček nebo úplný začátečník, měli byste vědět, že péče o kontaktní čočky je velmi důležitá.