Zaujaly Vás kontaktní čočky BIOFINITY? Chcete vědět víc? Volejte 558 712 283!

Kontaktní čočky BIOFINITY

Co to jsou multifokální čočky?

S pokročilým věkem ztrácí náš zrak, zvláště při špatném osvětlení, schopnost zaostřovat na blízké předměty. Najednou nemůžete přečíst jídelní lístek v restauraci nebo text v novinách. Této oční vadě se říká presbyopie neboli stařecká vetchozrakost a postihne časem všechny lidi. Pokud pak nechcete nosit brýle na blízko, řešením jsou multifokální kontaktní čočky.

Bylo už Vám čtyřicet let a nechcete se zdržovat vytahováním brýlí na čtení. Už nemusíte používat tradiční bifokální kontaktní čočky. Multifokální čočky Biofinity vám nabízí řadu výhod a vynikající pohodlí.

Multifokální kontaktní čočky Biofinity®, vyráběné technologií Balanced Progressive™, umožňují lidem vidět zřetelně předměty vzdálené i blízké i všechny mezi tím. A přitom si mohou užívat pohodlí. Multifokální kontaktní čočky Biofinity® lze nosit nepřetržitě až 7 dní.

Kontaktní čočky s vysokou propustností kyslíku

Multifokální kontaktní čočky Biofinity® využívají exkluzivní technologii Aquaform®, díky níž jimi prochází k očím dostatečné množství kyslíku. Přirozená smáčivost kontaktních čoček se nesmyje ani s postupem času. Tyto měkké pohodlné čočky, které jsou také zdravější pro vaše oči, Vám dopřejí vynikající vidění.

Bifokální a multifokální kontaktní čočky nejen výrazně zlepšují vidění, mohou také zmírnit související problémy – bolesti očí, nebo hlavy.

Multifokální kontaktní čočky dokážou korigovat váš zrak na každou vzdálenost - na blízko i do dálky.

Typy multifokálních kontaktních čoček BIOFINITY

Společnost Cooper Vision vyrábí multifokální kontaktní čočky v měsíční verzi. Při nákupu si můžete vybrat z multifokální kontaktní čočky typu D (dominantní) a N (nedominantní).

Jak objednávat multifokální kontaktní čočky?

Váš oční lékař nebo optik Vám diagnostikoval jedno oko jako "dominantní" - to je obvykle označováno "D". Nedominantní oko je označováno písmenem "N". Při výběru kontaktních čoček si vyberte odpovídající "Add" dioprie pro každé oko s uvedením, které oko je dominantní.

Výsledky 1 - 1 z 1

Multifokální kontaktní čočky Biofinity

BIOFINITY Multifocal

Měsíční multifokální kontaktní čočky...

Zeptat se na cenu

Detail zboží