Zaujaly Vás kontaktní čočky BIOFINITY? Chcete vědět víc? Volejte 558 712 283!

Kontaktní čočky BIOFINITY

Nejpopulárnější kontaktní čočky Biofinity

PDFTisk

BIOFINITY Energys

Kontaktní čočky Biofinity Energys™ od světového výrobce CooperVision jsouideální čočky do současného digitálního světa. Díky inovativnímu designu Digital Zone Optics™ dochází ke zmírnění únavy očí, která je způsobena zaostřováním očí na detaily v obrazovkách počítačů, tabletů nebo mobilních telefonů. Díky inovacím při výrobě kontaktních čoček dochází ke zmírnění únavy očí a jejich podráždění a vysychání.
Počet čoček v balení: 3 ks.

Parametry kontaktních čoček Biofinity Energys


Zakřivení: 8,6
Rozsah dioptrií: -12,00 až +8,00
Indikátor rubu a lícu čočky: ano
Zabarveny pro snazší manipulaci: ano
Silikon-hydrogelové: ano
Materiál: Comfilcon A
Kontinuální: anoKoupit měsíční čočky BIOFINITY Energys»

Popis

Technologie Digital Zone Optics™ pomáhá vašim očím vidět sledovaný obraz jasněji, stejně tak přechod zraku mezi obrazovkou a okolím je snazší. Asférické zakřivení optické zóny rozděluje rovnoměrně dioptrické působení, je vytvořena simulace větší plusové hodnoty ve středu čočky. Pro uživatele to znamená, že pomohou pohodlněji přecházet zrakem mezi obrazovkou a mimo ni, aniž by zaznamenali rozmazání obrazů. Aplikace těchto kontaktních čoček je stejně snadná jako u jednoohniskových čoček.

 

Dostatečná hydratace po celý den

Další z technologií, kterou kontaktní čočky Biofinity Energys™ využívají, je Aquaform®. Díky této technologii dochází k rovnoměrnému navázání molekul vody po celé ploše čočky. Je tak přirozeně zajištěna celodenní smáčivost, která zmírňuje vysychání očí a jejich podráždění.

Výhody kontaktních čoček Biofinity® v jednom balení

Společnost CooperVision vzala všechny výhody kontaktních čoček řady Biofinity® a vložila je do kontaktních čoček Biofinity Energys™. Díky tomu se jejich nositel může spolehnout na maximální pohodlí, skvělý zrak a rovnováhu mezi použitým materiálem a optickými vlastnostmi.