Zaujaly Vás kontaktní čočky BIOFINITY? Chcete vědět víc? Volejte 558 712 283!

Kontaktní čočky BIOFINITY

Nejpopulárnější kontaktní čočky Biofinity

PDFTisk

BIOFINITY Toric XR

Měsíční torické kontaktní čočky Biofinity Toric XR.
Počet čoček v balení: 3 ks.

Parametry kontaktních čoček Biofinity Toric XR


Průměr: 14,50
Zakřivení: 8,7
Rozsah dioptrií: -10,00 až +10,00
Cylindr: -0,75; -1,25; -1,75; -2,25; -2,75; -3,25; -3,75; -4,25; -4,75; -5,25, -5,75

Osa: 5° až 180°
Počet čoček v krabičce: 6
Indikátor rubu a lícu čočky: ano
Zabarveny pro snazší manipulaci: ano
Silikon-hydrogelové: ano UV filtr: anoKoupit čočky Biofinity Toric XR »

Popis

Biofinity Toric XR jsou měsíční kontaktní čočky od světového výrobce CooperVision. Vyrobeny jsou z moderního silikon-hydrogelového materiálu a mají rozšířený dioptrický rozsah, díky tomu jsou vhodné při korekci astigmatismu. Tyto kontaktní čočky jsou vhodné nejen ke korekci astigmatismu s nízkým stupněm, ale také s vyššími stupni.

Charakteristika čoček Biofinity XR Toric

Čočky Biofinity Toric XR poskytují mimořádné pohodlí nošení. Společnost CooperVision sází při výrobě na celou řadu výhod silikon-hydrogelového materiálu a technologii Aquaform. Tato technologie umožňuje poutat molekuly vody na povrchu kontaktních čoček. Proto jsou čočky i oči hydratované v průběhu celodenního nošení. Přirozeně smáčivý povrch zajišťuje rovnoměrně rozprostření slzného filmu po povrchu, díky tomu jsou čočky pohodlné a nezpůsobují nepříjemné pocity při jejich nošení.

Zdokonalený design

Zdokonalený design čoček Optimized Toric Lens Geometry™ umožňuje stabilní usazení kontaktní čočky v oku. Čočky skvěle drží i při sportu nebo jiné aktivitě. Díky zaobleným okrajům se čočky výborně přizpůsobí vašim očím. Celkový design čoček zajišťuje skvělý komfort nošení, ostré a jasné vidění a celkově příjemný pocit.

Frekvence nošení a péče o čočky

Čočky Biofinity Toric XR jsou určený k dennímu nošení a mají měsíční frekvenci výměny. Je velmi důležité se o čočky řádně starat. V případě nedostatečné péče o kontaktní čočky může dojít k závažným zdravotním komplikacím. Biofinity Toric XR umožňují také kontinuální nošení, tedy několik dní v kuse, avšak tuto variantu vždy konzultujte se svým očním lékařem.